# Dolphin Water Su Arıtma Ziyaretçi Defteri #


# Anasayfaya Gitmek İçin Tıklayınız #

Sayın Ziyaretçilerimiz,

Siz de bizim hakkımızda ve etkinliklerimiz hakkında görüş ve önerilerinizi belirtmek isterseniz aşağıdaki formu doldurup, ziyaretçi defterimize yazarak bize ve diğer misafirlerimize ulaştırabilirsiniz.

Lütfen tüm alanları doldurunuz.


Süleyman Balıkçı - ESKİŞEHİR

2016-10-06

iŞLERİNİZDE KOLAYLIKLAR DİLERİM. SAYGILARIMLA


Hakan Yıldız - Çorum

2016-10-04

Dolphin Water çalışanların a tsk etmeyi bir borç bilirim


Doruk Bey - Amasya

2016-10-03

gerçekten güzel bir su arıtma cihazı herkesin alıp kullanmasını tavsiye ederim kurulumunda kendim yaptım basit internette kurulum videoları alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.


Saffet Bey - Samsun

2016-10-02

Ürünün hızlı teslim edilmesi ve aynı günde tedarikçi firma tarafından ürünün montaj edilmesi gerçekten çok iyi. Suyun tadı ise aritma tankinin birkaç kez doldur boşalt yaptıktan sonra anlaşılıyor. Ürün gerçekten kaliteli uçuk fiyatlara başka bir aritici için bedel ödemenize hiç gerek yok tek kelime ile harika, pişman olmazsınız denemenizi tavsiye ederim.


Hüseyin Bey - Zonguldak

2016-10-01

Ürünü alıp kendim kurdum, ilk deneyimim olduğu için tahliye suyunun tank doluncaya kadar akması gerektiğini bilmiyordum biraz endişelendim, ithalatçı firma ile telefon görüşmem sonucu bi sıkıntı olmadığını anladım, membran için de bir sıkma aparatı ile askı vidası veya bir paket kutu olsa daha hoş olurudu. Fiyat ve kalite yönünden ürün çok iyi bir takım da yedek filtre seti gelmiş. Teşekkürler HB


Yasin Bey - Ordu

2016-10-01

daha kurulumu yapmak nasip olmadı ama elime erken ulaştı. teşekkürler hb.


Semra Hanım - İstanbul

2016-09-30

Bu gün geldi Çok iyi Tavsiye Ederim