Deniz Akvaryumu İçin Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Yazar admin Kategori: Tarih: 2016-02-24 Okunma: 957 Yorum: 0

Merhaba deniz akvaryumu sahipleri. Bugün sizler için yine bizlere gelen bir soru olan deniz akvaryumu için su arıtma cihazı tavsiyesi hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Eğer ki evinizde deniz akvaryumunuz var ise ve istediğiniz değerleri alamıyorsanız tek yapmanız bizlere istediğiniz değerleri belirtmenizdir. Bizler sizler için en uygun deniz akvaryumu su arıtma cihazı önerisinde bulunmaya çalışacağız. Bir çok deniz akvaryumu olan kişilerin evinde mecburen su arıtma cihazı olmak zorunda. Çünkü normal çeşme suları ile istenilen değerleri almaları imkansızdır diyebiliriz. Tabi şunu da belirtmek gerekir ki sadece su arıtma cihazı olması yeterli gelmeyebilir.

Örnek vermek gerekirse su arıtma cihazı almadan önce mutlaka filtreleri düzenli bir şekilde almanız gerekmektedir. Mesela bizler deniz akvaryumunda özellikle filmtech membran önermekteyiz. Çünkü filmtech dışında kullanılan membranları iletkenlik oranları biraz daha fazla olabilmektedir. Mesela filmtech membran çıkış değeri 0 il 3 arasında değişmektedir. Ama diğer membranların çıkış değeri ise 10 ve üzeri olmaktadır. Bu sorundan dolayı özellikle deniz akvaryumu sahipleri değerleri en düşük istemektedir.

Filmtech Membran Satın Almak İçin Tıklayınız.

Eğer ki filmtech membran aldıysanız ve değerleriniz yine istediğiniz gibi sıfır olmuyorsa yapmanız gereken silikat filtresi almanız ve takmanızdır. Aslında filmtech membran ne kadar önemli ise silikat filtreside o kadar önemlidir. Kısacası her cihazda olması gerekmektedir.

Silikat Filtresi Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yukarıda bahsedilen özelliklere sahip bir cihaz her yerde olmayabilir. Bazen siz toplamak zorunda kalabilirsiniz. Ama bizler deniz akvaryumu kullanıcılarını düşünerek özel bir su arıtma cihazı olan akvaryum su arıtma cihazını bünyemizde bulundurmaktayız. Bizden satın alabilirsiniz.

Akvaryum Su Arıtma Cihazı Satın Almak İçin Tıklayınız.

Ayrıca bir hizmetimiz olan size özel bir hizmettende bahsedelim. Akvaryumunuz var ise ve hangi balığı besliyorsanız evinizde bize söylemeniz yeterlidir. Sizler için en uygun cihazı sıfırdan yapabiliyor ve size özel bir akvaryum su arıtma cihazı sunabiliyoruz. Tek yapmanız bizimle iletişime geçmenizdir.

İletişim Bilgilerimiz:

Yusuf Koç

0506 852 15 15

0312 332 43 11

Yorum Yapmak İstermisiniz ???


Lütfen Kodu Yazınız...