Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Tavsiye 2016

Yazar admin Kategori: Tarih: 2015-12-16 Okunma: 2022 Yorum: 0

Merhaba ev tipi su arıtma cihazı arayan kullanıcılarımız. Bugün sizler için yine sizlerden gelen sorulara cevap verebilmek için buradayız. Sizlere ev tipi su arıtma cihazları önermeye çalışacağız.

Eğer evinize ev tipi su arıtma cihazı almaya karar vermiş iseniz ve hangi su arıtma cihazını almaya karar veremedi iseniz sizlere şimdi yardımcı olacağız. İlk olarak sizlerin şunu bilmesi gerekiyor ki yaşadığınız bölge,kaç kişilik bir ailesiniz,nasıl bir arıtma cihazı istiyorsunuz,suyunuzun tadı nasıl olmasını istiyorsunuz bunlara karar vermeniz gerekmektedir.

Özellikle belirtmek isteriz ki yaşadığınız bölgede su basıncı çok düşük ise mutlaka pompalı bir su arıtma cihazı almanız gerekmekte. Aksi taktirde pompasız bir su arıtma cihazı alırsanız cihaz çalışmayacak ve size sağlıklı bir su veremeyecek. Bu sebepden dolayı pompalı almanız gerekmektedir. Sizlere pompalı olarak tavsiye edeceğimiz iki cihaz bulunamaktadır.

Ultra Organik Su Arıtma Cihazı Satın Almak İçin Tıklayınız.

Organik Su Arıtma Cihazı Pompalı Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yukarıda ki cihazlar pompalı olup sağlıklı su açısından en iyi suyu üretebilmektedir. Ama su basıncınız normal ise basınç problemi yok ise sizler için aşağıda ki cihazları önerebilirim.

Alkali Su Arıtma Cihazı Kampanyası Satın Almak İçin Tıklayınız.

Organik Su Arıtma Cihazı Pompasız Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yukarıda ki cihazlar sizler için en uygun cihaz olup rahatlıkla kullanabilirsiniz. Su basıncınız normal ise çok düşük veya çok yüksek değilse problem olmayacaktır. Ayrıca suyunuzun tatlı ve acı olması arıtmanın iyi veya kötü olduğunu göstermez. Eğer cihazınızda alkali filtre var ise hafif acımsı olabiliyor ama mineral filtre var ise tatlı bir su içebilirsiniz. Ayrıca alkali filtre kullanımında çay açık çıkar ama mineral filtre kullanımında çay tabiri caizse tavşan kanı gibi çıkar. Şimdilik bu kadar aklınıza takılan soru ve sorular var ise mutlaka bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisiniz ???


Lütfen Kodu Yazınız...