Waterlife Filtre Değişim Süreleri

Yazar admin Kategori: Haberler Tarih: 2015-09-12 Okunma: 2175 Yorum: 0

Merhaba waterlife su arıtma cihazı kullanıcılarımız.Bugün sizler için waterlife filtre değişim süreleri hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyoruz.Ayrıca waterlife filtresi satın almak isteyen kullanıcılarımıza da hangi filtreleri satın alacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki eğer ki evinizde waterlife su arıtma cihazı var ise ve bunların filtrelerini değiştirmek istiyorsanız her değişim süresinde değişim gününü not almanızı tavsiye ederiz.Ama şunu da belirtelim ki biz tüm müşterilerimizin kaydını tutarak değişim zamanı geldiği zaman siz değerli müşterilerimizi arayarak değişim yapılması hakkında bilgi veriyoruz ve talep ederseniz arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz ve filtre değişimleri gerçekleştiriyoruz.

Şimdi gelelim asıl konumuza waterlife su arıtma filtresi değişim sürelerini belirtmek gerekirse sırasıyla gidelim.

Waterlife 1 Aşama: Waterlife 1.aşamada 5 mikron sediment filtre bulunmakta ve değişim süresi en fazla 8 ila 10 aydır.Bu süre zarfında mutlaka değiştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde diğer filtrelere zarar vermektedir.

Waterlife 5 Mikron Sediment Filtresi Satın Almak İçin Tıklayınız

Waterlife 2 Aşama: Waterlife 2.aşamada block karbon filtre bulunmakta ve değişim süresi en fazla 8 ila 10 aydır.Bu süre zarfında mutlaka değiştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde diğer filtrelere zarar vermektedir.

Waterlife Block Karbon Filtresi Satın Almak İçin Tıklayınız

Waterlife 3 Aşama: Waterlife 3.aşamada gac karbon filtre bulunmakta ve değişim süresi en fazla 8 ila 10 aydır.Bu süre zarfında mutlaka değiştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde diğer filtrelere zarar vermektedir.

Waterlife Gac Karbon Filtresi Satın Almak İçin Tıklayınız

Waterlife 4 Aşama: Waterlife 4.aşamada membran filtre bulunmaktadır.Cihazın asıl ve en önemli filtresi olup kısacası beyni diyebiliriz.Bu filtrenin değişim süresi 24 - 28 ay olup mutlaka ve mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir.Aksi taktirde cihaz hiç bir şekilde arıtım yapmaz ve arıtılmış bir su içmemiş olursunuz.

Vontron 75GPD Membran Satın Almak İçin Tıklayınız

Waterlife 5 Aşama: Waterlife 5.aşamada post karbon filtre yani tatlandırıcı veya mineral filtre denilebilir bu filtre bulunmakta ve değişim süresi en fazla 10 ila 12 aydır.Bu süre zarfında mutlaka değiştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde cihazın suyundan tat alamazsınız

Waterlife Son Post Karbon Filtresi Satın Almak İçin Tıklayınız

Siz değerli kullanıcılarımız sizlerde filtre değişimi veya filtre satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisiniz ???


Lütfen Kodu Yazınız...