Dolphin Water Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

Yazar admin Kategori: Haberler Tarih: 2015-08-04 Okunma: 2691 Yorum: 9

Merhaba kullanıcılarımız bu sayfadan Dolphin Water Su Arıtma Cihazı kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve bizim hakkımızda ki düşüncelerinizi buradan belirtebilirsiniz.

Ayrıca aklınıza takılan soru ve soruları bizlere ileterek sizlere yardımcı olmak isteriz.Sitemiz üzerinden su arıtma cihazları ve su arıtma filtreleri hakkında her zaman detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Yorumlar

Yazar Turan Yorum Linki
cihazı nasıl kurarım, su kaçırır mı, sağlam mıdır diye düşünürken geldiği gün kendim zorluk yaşamadan kurdum. cihaz gayet sağlam ve kaliteli görünüyor. arıtılmış suyu da harika. herkese tavsiye ederim.
Yazar Hasibe Yorum Linki
su taşımaktan bıkmıştım. Gayet iyi kendim kurmama rağmen şu anda memnunuz. Fiyatını 1 yılda amorti eder. Tavsiye ederim.Düşünenlere bu fiyata uygn
Yazar Yüksel Yorum Linki
Buradan almış olduğum bu ürünü kurduktan,denedikten sonra çalıştırmada aldığım destek ve hizmetin satış sonrası olabilecek memnuniyetsizliklerin bu üreticide asla olmayacığını ve tam müsteri memnuniyeti ile bu ürününüzü yıllarca kullanbileceğinizi şahsım adına iletmek isterim.
Yazar Ramiz Yorum Linki
piyasadaki çok daha pahalı yaptığı işin aynısını yapıyor. Kullandığım damacana suyundan daha lezzetli içimli su üretti.Kurulumu kolay ve kitapçık yardımcı oluyor
Yazar Yavuz Yorum Linki
arkadaşlar boşuna fazla para verip pahalı arıtma almaya gerek yok kurulumuda kolay.servis desteğide iyi almanızı tavsiye ederim.suyun tadıda güzel siteye teşekkürler
Yazar Demir Yorum Linki
Suyun tadında ve kokusundaki müthiş değişimle içilebilir kılıyor. Keyifle içilebilir hale getiriyor.Bu performansı açıkçası beklemiyordum. Ürün Hakkını veriyor. Kurması da çok basit. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
Yazar Şengül Yorum Linki
Ürün için teşekkür ederim. Bütün malzemeleri eksiksiz olarak geldi. Firmanın bizlerle ilgilenmesi çok güzel. Tek sıkıntı benim mutfak tezgahım dökme betonlu fayanslı olduğu için musluğa ek parça almak zorunda kaldım.
Yazar Canan Yorum Linki
Bu ikinci siparişim oldu ( oğlum için) birinciyi 2 yıl önce almıştım, hala kullanıyorum, çok randımanlı. pırıl pırıl kokusuz berrak su içiyoruz.ketil ve çaydanlıklarımız kireçten kurtuldu. tavsiye ederim. yüksek paralar ödeyip aldıklarınızdan geri kalır yanı yok, üstünlüğü var. çekinmeden alabilirsiniz
Yazar Ahmet Yorum Linki
Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum suyun tadından memnunum ayrıca servis ve satis sonrasi hizmetleri de çok iyi.

Yorum Yapmak İstermisiniz ???


Lütfen Kodu Yazınız...