Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi Kesinlikle Okumalısınız ??? Tecrübe Konuşuyor

Yazar admin Kategori: Haberler Tarih: 2015-03-14 Okunma: 1094 Yorum: 0

Merhaba su arıtma cihazı almak isteyen kişiler ve su arıtma cihazı kullanıcıları.Bugün sizler için buradan bir çok kullanıcı ve alıcının aklına takılan soru ve soruları cevaplamak için bu konuyu açmak istedim.

Her zaman ki gibi soru cevap şeklinde gitmek istiyorum.Ve tavsiyelerimi de es geçmek istemiyorum.Çünkü bir alıcı tavsiyede istiyor.

Soru 1:Bebeğim var nasıl bir su arıtma cihazı almam gerekiyor.

Cevap 1:Eğer ki evinizde bebek var ise mutlaka mineralli ve ph değeri yüksek olan bir su arıtma cihazı almak zorundasınız.Çünkü normalde cihazlar 5 aşamalı üretilir ve bu cihazdan çıkan mineralli su oranı düşüktür.

Mineralsiz suda pek bir işe yaramaz diyemem çünkü sonuçta içerisinde zararlı bakteriler olmadığı için sorun teşkil etmez.Bu açıdan baktığımızda kesinlikle sorun değil ama bebeklerimize mineral vermek için bir çok ek gıda almaktayız.

Bebek mamalarında ki mineral oranına bakarız.Bu sebepten dolayı su arıtma cihazı alırkende mineral ve ph değerini yüksek olanı seçmeliyiz.Dediğimiz ek olarak 5 aşamalı cihaza ek olarak mineral ve alkali filtre takmalıyız.

Tavsiye 1 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompali-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-7-asamali-pompali

Tavsiye 2 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompasiz-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-7-asamali-pompasiz

Soru 2:Bütçem düşük ama su arıtma cihazı almak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.

Cevap 2:Açıkçası bu iş birazda bütçeye bakar.Bir çok firmada bir çok çeşit cihaz bulunmaktadır.Ama önemli olan biraz cihazın kalitesi birazxda filtre kalitesi ve filtre sayısıdır.Diyelim ki ucuz su arıtma cihazı buldunuz.Hatta daha da abartalım 200 tl ye cihaz buldunuz.

Ama bu cihazın filtre kalitesi nasıl plastik yapısı nasıl bunlar önemli.Şimdi cihazı aldınız kalitesiz bir cihazı bu durumda ne olur biliyormusunuz normalde filtre süresi 6 ay iken örnek veriyorum kalitesiz cihazda ki filtrenin içindeki oranlar da düşük olduğu için ömrü dahada kısalacak.

Bu sebepten dolayı 6 ayda bir filtre değiştirmek yerine 3 ayda bir filtre değiştireceksiniz maliyet yine artacak.Olay budur birazcık.

Yinede tavsiye isterseniz sizin için biraz uygun fiyatlı cihaz tavsiyesinde bulunayım.

Tavsiye 1 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompali-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-6-asamali-pompali

Tavsiye 2 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompasiz-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-6-asamali-pompasiz

Soru 3: Sağlık açısında en yararlı ve en kaliteli su arıtma cihazı hangisidir.

Cevap 3:Aslında en kaliteli cihazda bulunur en sağlıklı cihazda bulunur.Ama doğru olan size uygun bir cihaz sunmak ve bulmaktadır.Bunun içinde nerede yaşadığınız kaç kişil bir aile olduğunuz bebek var mı sularınızın durumu nasıl bunları bilmeden size cihaz önermek zordur ama yinede isterseniz bu cihazları tavsiye ederim.

Tavsiye 1 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompali-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-9-asamali-pompali

Tavsiye 2 : http://www.suaritmacihazi.gen.tr/pompasiz-su-aritma-cihazi/dolphin-water-platinum-9-asamali-pompasiz

Yorum Yapmak İstermisiniz ???


Lütfen Kodu Yazınız...